Mülk Yönetimi

propery managementŞirket, müşterilerine emlak yatırımlarının her alanında yardımcı olmak için eksiksiz bir emlak yönetimi hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Gayrimenkul yönetim hizmetleri hem kiracılara hem de mülk sahiplerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Şirket, mülkün iyi durumda kalmasını sağlamak ve ayrıca kiracılar ile mülk sahipleri arasındaki ilişkinin sorunsuz ve sorunsuz olmasını sağlamak için oradadır.

Şirketin gayrimenkul sahiplerine sağladığı hizmetler arasında aşağıdakiler yer almaktadır:

-Düzenli mülkiyet denetimi.
-Emlakçılar ile işbirliği içinde emlak pazarlaması/reklamcılığı.
-Uzun süreli kiralama sağlanması.
-Yasal evrakların hazırlanması, envanter listesi.
-Fatura ödemeleri.
-Fatura ve makbuzların düzenlenmesi.
-Hızlı kira tahsilatı/dağıtımı.
-Kiracılarla düzenli iletişim ve mülk sahipleri ile kiracılar arasında bir irtibat görevi görür.
-Rutin ve acil durum onarımlarını veya yenilemelerini düzenlemek.

Bakım hizmetleri
Mülk sahibi, mülk mükemmel durumda olduğu sürece, kiralama öncesinde, sırasında ve sonrasında daha yüksek bir kira gelirinden ve aynı zamanda mülk değerindeki artıştan faydalanabilecek durumda olabilir.

Bunu sağlamak için mülk sahipleri, üçüncü taraf yükleniciler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcılar ile koordineli olarak yapılan önleyici ve rutin bakım hizmetlerini içeren şirketin sunduğu bakım hizmetlerinden yararlanabilir.

Tasarım ve Yenileme
Her mülk sahibinin amacı, üstün bir kiracı çekmek ve daha yüksek bir kira getirisi elde etmek için bir mülkü mükemmel durumda tutmaktır.

Şirket, mülk sahiplerine bunu başarmalarında yardımcı olurken, üçüncü taraf yükleniciler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcılarla koordinasyon içinde mutfak, banyo, yatak odası veya oturma odasının değiştirilmesinden komple yenileme projelerine kadar çeşitli projeleri denetleyebilir.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek


Kıbrıs Tüp Bebeğim

Girne Tüp Bebek Merkezi

Bicare Sigorta